رنگارنگ - رنگارنگ و داور ویسه
رنگارنگ - کمرنگ - بیرنگ - بدون رنگ - از نوع سیاسی - 30 یا 30
رنگارنگ و داور ویسه 

شبکه رنگارنگ به مدیریت داور ویسه است که به تازگی به هاتبرد آمده است.

    

                          داور ویسه

تلویزیون رنگارنگ تنها شبکه ای است که خط و مشی آن اصلا معلوم نیست و به هر جایی می زند و به همه کس هم می پیچد . مدیریت این شبکه داور ویسه یک لات بی سرو پا است که تا به حال جرات این را پیدا نکرده است حتی خود را به بینندگانش نشان دهد. جالب این است که اسم برنامه اش هم این را می رساند یعنی؛ بینندگان با بینندگان و توی این وسط تنها چیزی که مطرح نیست مجری آن است چون خود مجری تا به حال حرفی برای گفتن نداشته است. تنها کار داور در این چند ساله این است :

 1.تخریب سایر شبکه ها و مجریان اپوزیسیون با نشان دادن سوتی های آنها .

2. لوث کردن مبارزه با آوردن هخا .

3. دور کردن مردم از وحدت و یکپارچگی

4. الم کردن انسانهایی که شناسنامه مناسبی ندارند و یا از مزدوران جمهوری اسلامی هستند. مانند( مجید صادقی، مولانا ملازاده ، آخوند ذاکری و .... )

5. رواج فحاشی در شبکه که اگر انصافش را بخواهیم در نظر بگیریم مخترع این کار شبکه شما ( your TV  ) به مدیریت فرود فولادوند یا همان فتح الله منوچهری بود .

6. و ....

سانسور در این شبکه به وضوح دیده می شود و یک امر مسلم است. برنامه های این شبکه تا به حال از 3 الی 4 تا تجاوز نکرده است. به طور کلی داور تنها چیزی را که می شناسد پول است و بس . به طوری که خود داور در یکی از برنامه هایش وقتی یکی از مخالفین وی تماس گرفته بود به او گفت: تو حق نداری حرف بزنی . هرکس می خواهد حرف بزند باید پول بدهد . مگرمن مخ خر خورده ام که پول بدهم که مخالفم بیاد و حرف بزند.

در روند یک روزه برنامه داور اگر دقت کنید شاهد خواهید بود که تقریبا از مثلا دو ساعت برنامه حدود 20 نفر تماس می گیرند که حدود 8 نفر از آنها به بهانه فحاشی قطع می شوند و از 12 نفر باقی مانده نیز 4 نفر هم به در و دیوار می زنند . بقیه هم تعریف و تمجید از داور و شبکه رنگارنگ. که البته وقت بسیاری در اختیار این جور آدمها قرار می گیرد تا آزادی بیان به صورت دقیق وصحیح اجرا شده باشد.

برنامه های این شبکه بیش از چند ماه دوام نیاورده وقطع شده اند .جالب این است که تمامی کسانی که در این شبکه بوده اند وقتی از شبکه بیرون آمدند اظهار داشتند که داور مامور جمهوری اسلامی است. ولی توضیح ندادند که چرا در شبکه او ( که البته مامورجمهوری اسلامی است ) برنامه اجرا می کرده اند.

شبکه رنگارنگ آخرین شبکه سیاسی فارسی زبان بود که بر روی هاتبرد آمد. کانال یک و پارس که از هاتبرد قطع شدند .اما هنوز تکلیف شبکه رنگارنگ مشخص نشده است .
منبع :در دل سیاسی ، نویسنده سارا( زبل خان)
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم آذر ۱۳۸۷ساعت 9:34  توسط سرهنگ یکم سایبر-تینر  |